Triko me mëngë të gjata Mango

2990L

SKU: 87097139

Triko bazike pambuku me jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
bezhe
blu
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn bazik me prerje të drejtë dhe përbërje pambuku organik. 100% Pambuk organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA