Pulovër Mango

SKU: 87004019

Pulovër me skaje të valëzuara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, me shirita të valëzuar në skaje të jakës dhe mëngëve. 28% Poliester, 50% Viskoze, 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë