Pulovër Mango

1794L

SKU: 87014027

Pulovër me jakë V

l
m
s
xl
XS
Bezhë
E zeze
Gri pastel
Lejla pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me prerje të gjerë, jakë V, mëngë të gjata me qepje të rëna në supe dhe çarje anësore. 29% Poliester, 41% Viskoze, 30% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë