Triko me mëngë të gjata Mango

1495L

SKU: 87024058

Triko me kordonë vertikalë

l
m
s
xl
XS
bezhe
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore të lartë, me qepje kordonësh vertikalë. 1% Viskoze, 50% Pambuk, 44% Akrilik, 5% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi