Triko me mëngë të gjata Mango

1794L

SKU: 87084051

Triko oversized

m
s
Lejla pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me stil oversize, mëngë të gjata me qepje të rëna në supe dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

m, s

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA