Triko Activewear Mango

2793L

SKU: 87894034

Triko bazike me mëngë të gjata

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, me prerje të drejtë dhe përbërje poliestri të ricikluar. 18% Poliester, 1% Elastan, 46% Pambuk, 35% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA