Triko Activewear Mango

2093L

SKU: 87954033

Triko me kapuç

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe prerje të gjerë, me kapuç dhe qepje të mëngëve të rëna në supe. 88% Poliester, 12% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA