Triko me mëngë të gjata Okaidi

1195L2790L

SKU: 98525

Triko me tekst të qendisur

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
blu
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata të strukturuara në supe dhe me tekst të qendisur përpara. 85% Pambuk, 15% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

2-3 VJEÇ

Përzgjidh masën

10 Vjec, 12 Vjec, 14 Vjec, 2-3 Vjec, 3 Vjec, 4 Vjec, 5 Vjec, 6 Vjec, 8 Vjec

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE