Triko me motive qenushi Obaibi

1490L

SKU: 61341

Triko me mëngë të gjata dhe mesazh të qendisur

12 Muaj
18 Muaj
6 Muaj
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn me motive qenushi dhe mesazh të qendisur përpara. 15% Poliester, 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë