Triko me pjesë dantelle Springfield

1095L

SKU: 6765416

Triko me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
E bardhe
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore. Dizajn me pjesë dantelle në formë V në kraharor. 77% Viskoze, 20% Poliester, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë