Triko me print grafik Springfield

3790L

SKU: 1089587

Triko me kapuç dhe fruda në bazë

l
m
s
xl
XS
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata, me kapuç me lidhëse dhe me fruda në bazë, dizajn me një print grafik përpara. 90% Pambuk, 10% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA