Triko me printe Mango

SKU: 17065755

Triko me printe leopard, me disa tonalitete të komibnuara, me mbyllje me kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me printe leopard, me disa tonalitete të komibnuara, me mbyllje me kopsa dhe jakë V. 78% Poliestër 15% Akrilik 5% Lesh 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë