Triko me printe Prenatal

1250L

SKU: 686239

Triko me mëngë të gjata me printe me vija

2-3 Vjec
3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku me mëngë të gjata me printe me vija me disa tonalitete dhe mbyllje me zinxhir. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit