Triko me printe Prenatal

750L

SKU: 688500

Triko pambuku me printe florale, me dy tonalitete

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku me printe florale, me dy tonalitete, me kapuç dhe mbyllje me zinxhir. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit