Triko me kafshë të printuara Obaibi

495L

SKU: 61336

Triko pambuku me mëngë të gjata

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu
Blu e errët
E bardhe
E verdhë
Jeshile
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn me kafshë të stampuara përpara.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë