Triko me thurje Cortefiel

3000L

SKU: 6213920

Triko me thurje me mëngë të gjata dhe jakë rethore bebi

l
m
s
xl
Bezhe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Triko me thurje me mëngë të gjata dhe jakë rethore bebi, e cila mund të hiqet. 55% Pambuk 45% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë