Triko me thurje Mango

1590L

SKU: 27072881

Triko me mëngë të gjata, me thurje

l
m
s
xl
XS
E verdhë
Portokalli
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Triko me mëngë të gjata, me thurje, mbyllje me kopsa dhe me jakë rrethore. 40% Poliestër 24% Poliamid 23% Akrilik 6% Lesh 4% Alpaca 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit