Triko me thurje Obaibi

2990L

SKU: 75909

Triko me mëngë të gjata me thurje dhe kapuc

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata me thurje dhe kapuc, mbërthim me kopsa .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë