Triko me zinxhir Obaibi

1995L

SKU: 75939

Triko me zinxhir dhe kapuc me mëngë të gjata

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me zinxhir dhe kapuc me mëngë të gjata, me xhepa në pjesën e përparme dhe dizajn arushi në pjesën e pasme .40% Pambuk 60% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë