Triko me zinxhir Okaidi

1673L1953L

SKU: 84610429

Triko me mëngë të gjata, me kapuç

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku me mëngë të gjata, me kapuç dhe me mbyllje me zinxhir. 15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit