Triko me zinxhir Okaidi

2390L

SKU: 75617542

Triko me mbyllje me zinxhir, me mëngë të gjata

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mbyllje me zinxhir, me mëngë të gjata, me kapuc dhe me dy xhepa në pjesën e përparme. 15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë