Triko me zinxhir Prenatal

1245L

SKU: 674448

Triko me zinxhir për djem, me kapuc

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me zinxhir për djem, me kapuc dhe mbyllje me zinxhir, me dy tonalitete. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë