Triko me zinxhir Prenatal

540L

SKU: 686170

Triko pambuku me mëngë të gjata

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Gri
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku me mëngë të gjata, me kapuç dhe mbyllje me zinxhir. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit