Triko me zinxhir Prenatal

950L

SKU: 686193

Triko pambuku me mëngë të gjata

2-3 Vjec
3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku me mëngë të gjata, mbyllje me zinxhir dhe me kapuç. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit