Triko me zinxhir, Prenatal

750L

SKU: 686323

Triko me mëngë të gjata, mbyllje me zinxhir

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku me mëngë të gjata, mbyllje me zinxhir dhe me kapuc. 5% Viskozë 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë