Triko me zinxhir Prenatal

2490L

SKU: 663276

Triko cardigan me printe arusha

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko cardigan, mbyllje me zinxhir dhe dizajn me printe arushash.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit