Triko me zinxhir Prenatal

897L

SKU: 656290

Triko me mëngë të gjata, mbyllje me zinxhir

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Triko me mëngë të gjata, mbyllje me zinxhir dhe me kapuc. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit