Triko me zinxhir, Springfield

2200L

SKU: 0093172

Triko sportive me mëngë të gjata

l
m
s
xl
xxl
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhup i shkurtër pa mëngë, dizajn me tegela dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë