Triko Obaibi

1493L

SKU: 90252800

Triko e shkurter me menge te gjata lisho

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko e shkurter me menge te gjata e punuar .Kopsat ne pjesen e siperme I japin lehtesi ne veshje dhe mundesi kombinimi me fustane dhe veshje te perditshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë