Triko pambuku Okaidi

1195L1395L

SKU: 75742404

Triko pambuku për vajza me mbishkrime të ndryshme

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku për vajza me mbishkrime të ndryshme dhe me jakë rrethore. 86% Pambuk 14% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë