Triko pambuku Prenatal

1000L

SKU: 687669

Triko pambuku me mëngë të gjata dhe mbyllje me zinxhir

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku me mëngë të gjata dhe mbyllje me zinxhir, me dizajn të stampuar në mes. 5% Viskozë 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë