Triko pambuku Springfield

1437L

SKU: 1419609

Triko me detaje qendisje

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata, jakë rrethore dhe përbërje pambuku. Dizajn me detaj të qendisur përpara. 94% Pambuk, 4% Poliester, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë