Triko pambuku Springfield

1437L

SKU: 1419676

Triko me shirita horizontalë

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
gri
jeshile
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrrethore, dizajn me shirita horizontalë me ngjyra bazike. Sholla: Gome, Pjesa e siperme: Najlon; Pjesa e brendshme: Najlon

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë