Triko sportive me kapuç Mango

SKU: 87085687

Triko me mëngë të gjata dhe zinxhir në jakë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko sportive me kapuç, me mëngë të gjata dhe zinxhir në jakë, me prerje të drejtë dhe qepje të mëngëve të rëna në supe. 51% Poliester, 44% Viskoze, 5% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE, BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA