Triko sportive pambuku Mango

2093L

SKU: 87085692

Triko me mëngë të gjata dhe prerje të shkurtër

l
m
s
xl
XS
bezhe
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko sportive me mëngë të gjata e qepje të rënë në supe, dizajn me prerje të shkurtër, jakë rrethore dhe përbërje pambuku. 100% Pambuk Organik – Beli: 99% Pambuk 01% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi