Triko Springfield

1145L

SKU: 0079774

Triko me yje në shpatulla

l
m
s
xl
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, me gurë dhe yje në shpatulla. 68% Pambuk, 28% Poliester, 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë