Rrobabanjo trupore me printe Prenatal

SKU: 670279

Rrobabanjo trupore me print Minnie Mouse dhe me fruda

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rrobabanjo trupore me rripa të kryqëzuar në shpinë, dizajn me print Minnie Mouse dhe me fruda përreth jakës e në shpinë. 15% Elastan, 85% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë