Tuta bazike për djem, Prenatal

1990L

SKU: 697440

Tuta sportive bazike për djem, me llastik dhe rrip në bel.

2-3 Vjec
3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tuta sportive bazike për djem, me llastik dhe rrip në bel. 80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë