Tuta me printe Prenatal

1183L

SKU: 675816

Tuta të gjata pambuku me printe me makina

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të gjata pambuku me printe me makina, me shirirt elastik dhe lidhëse tek beli. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë