Tuta Obaibi

1195L

SKU: 94252102

Tuta te gjata ne forme pantalloni lisho

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta te gjata ne forme pantalloni lisho.Te pershtatshme per tu kombinuar me te gjitha stilet e veshjeve .Te detajuara me pjesen e belit pa rrip te çilat I japin elastiçitet dhe rehati perditshmerise 77% Pambuk , 23% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit