Tuta sportive, Okaidi

1990L2190L

SKU: 93431124

Tuta sportive, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta sportive, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse, me dy xhepa në pjesën anësore.68% Pambuk 32% Poliestër

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës