Tuta Okaidi

1495L

SKU: 75625931

Tuta të gjata, sportive

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Tuta të gjata, sportive, me disa tonalitete me lidhëse tek beli dhe me dy xhepa. 15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë