Tuta pambuku, Prenatal

1000L

SKU: 687675

Tuta të gjata pambuku për djem

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta të gjata pambuku për djem, me dy tonalitete, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë