Tuta pambuku, set (2palë) Prenatal

1890L

SKU: 590045

2 palë tuta pambuku të mbyllura në këmbë

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set prej 2 palë tutash të gjata me përbërje pambuku e të mbyllura në këmbë, në ngjyrë gri dhe të bardhë. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit