Tuta për djem, Okaidi

1495L

SKU: 77422931

Ideale për sport. Për një pamje sportive dhe trendi të qytetit. Për të qenë të rehatshëm në shtëpi. Njoftim për fëmijët: këto pantallona sportive Okaïdi janë një domosdoshmëri. Rrip elastik praktik dhe lidhëse e rehatshme për t’i shtrënguar sipas dëshirës. Dy xhepa.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Ideale për sport. Për një pamje sportive dhe trendi të qytetit. Për të qenë të rehatshëm në shtëpi. Njoftim për fëmijët: këto pantallona sportive Okaïdi janë një domosdoshmëri. Rrip elastik praktik dhe lidhëse e rehatshme për t’i shtrënguar sipas dëshirës. Dy xhepa.. 33% Poliestër 67% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë