Tuta të gjata sportive Prenatal

SKU: 661505

Tuta sportive me “Playmaker” të printuar

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të gjata sportive me bel elastik kontrastues dhe me një lidhëse. Dizajn me tekt “Playmaker” të printuar në këmbën e majtë dhe me një xhep të pasëm.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë