Tuta Prenatal

1161L

SKU: 674376

Tuta të gjata me detaje yjesh dhe një xhep në pjesën e pasme

12-18 Muaj
24-36 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të gjata me detaje yjesh dhe një xhep në pjesën e pasme, me shirit elastik tek beli dhe kycët .80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë