Tuta Prenatal

1161L

SKU: 674377

Tuta të gjata me detaj fjongoje dhe një xhep në pjesën e pasme

18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
9-12 Muaj
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të gjata me detaje fjongoje dhe një xhep në pjesën e pasme, me shirit elastik tek beli dhe kycët .95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë