Tuta sportive loose-fit Prenatal

4761L

SKU: 672916

Tuta sportive me dy xhepa anësorë

m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të gjata sportive loose-fit, dizajn bazik me dy xhepa anësorë dhe me lidhëse beli. 5% Elastan, 25% Poliamid, 70% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë