Tuta sportive Mango

2793L

SKU: 87085696

Tuta të gjata me xhepa anësorë

l
m
s
xl
XS
bezhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tuta të gjata sportive, me bel të mesëm me shirit elastik dhe dy xhepa anësor. 51% Poliester, 05% Elastan, 44% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi